Bristol'da Üretim

Üretimde öncü ...
Bailey olarak biz büyük bir aileyiz. Bailey araçlarını 1948'den beri Güney Bristol'de üretiyoruz ve şu anda yerel topluluğun büyük bir parçasıyız.Çalışanlarımızın çoğu yakınlarda yaşıyor ve uzun süredir bizimle birlikte (ortalama çalışma süreleri yaklaşık 10 yıl) Çalışanlarımız aynı tesiste karmaşık bir dizi karavan ve motokaravanı başarıyla üretmebilecek beceri ve deneyime sahiptir.
Bailey Bristol Fabrikasının içinde


Rakiplerimizin çoğunun aksine, tüm tam zamanlı teknisyenlerimizin aldıkları maaş, burada çalışan herkesin niceliğe olduğu kadar kaliteye de odaklanmasını sağlayacak seviyededir. Bu şekilde, çalışanlarımızı üretim sürecini "sahiplenmeye", bir ekip olarak yakın çalışmaya ve ürünlerimizin geliştirilmesine katkıda bulunmalarını teşvik ediyoruz

Buna karşılık, yüksek personel memnuniyeti, moral ve motivasyonu görüyor, bu nedenle de verimlilik seviyelerimizi sektördeki en yüksek seviyede tutabiliyoruz. Bir ürün yalnızca arkasındaki insanlar kadar iyi olsa da, gerekli işi yapacak araçlara sahip olmaları da çok önemlidir.Bailey, özellikle son yirmi yılda, şu anda Avrupa'nın en gelişmişlerinden biri olarak kabul edilen, South Liberty Lane üretim tesisine büyük yatırımlar yaparak Birleşik Krallık’ın ilk ve bugüne kadarki tek mekanize montaj hattını burda kurmuştur.Bu, teknisyenlerimizin tüm zamanını araçlarımızı inşa etmeye ayırabileceği ve üretim sürecinin hem hızını hem de doğruluğunu artıracağı anlamına geliyor.

Bununla birlikte, prestijimize güvenerek rehavete kapılmak istemiyoruz. Kısa bir süre önce, İngiltere karavan üretimini bir üst seviyeye taşımak ve önümüzdeki beş yıl içinde mevcut 14,5 dönümlük arazimizi tamamen yeniden geliştirmek için cesur adımlar atmaya başladık.

Doğrudan parça operasyonumuzun North Bristol'a ve Büyük Panel Laminasyon Fabrikamızın (karavan kenarlarını, tavanlarını ve zeminlerini ürettiğimiz yer) Kuzey Somerset'e taşınması amacıyla inşaat çalışmalarının başlanacağı alanı hazırladık.

2016 yılında, programın birinci aşaması, karavan ve motokaravanlarımızı tek bir çatı altında üretmek için gereken binlerce bileşeni barındırmamızı sağlayacak İkmal Merkezi'nin inşaatı tamamlandı. Sadık işgücümüzün sürekli desteği ve bu yatırımla beraber Bailey karavan ve motokaravanlarının en az yetmiş yıl daha ülke genelinde tanıdık bir yüz olarak kalmaya devam edeceğinden eminiz.
South Liberty Lane - Bailey of Bristol'ün evi Henüz altmış yıl önce çok genç bir şirketken şimdiki evimize taşındık. O zamandan beri şirket tanınmayacak kadar değişti ve yerleşkemizin boyutu on kat büyüdü.

South Liberty Lane'de geçirdiğimiz süre boyunca yaptığımız bazı önemli değişiklikleri ve yerleşkemizin yıllar içinde nasıl büyüyüp değiştiğini görmek için aşağıdaki zaman çizelgesini kaydırın.
1960

Bailey ilk olarak 1960 yılında, orijinal yerleşke alanı yaklaşık 1.5 dönüm büyüklüğünde iken South Liberty Lane'e taşındı. Buraya yeniden yerleşmenin ana nedeni, o zamanlar tatilcilerin Güney Batı'ya seyahat etmek için kullandıkları rota olan A38'e (sağımızdaki ana yol) olan yakınlıktı.

1982

Yirmi iki yıl sonra, orijinal yerleşkemizin her iki tarafındaki endüstriyel arazi bölümünü satın aldıktan sonra üretim tesisimizin büyüklüğünü üçe katladık. Bu yatırım, üretim teknikleri ve tasarım teknolojisindeki gelişmelerle birleştiğinde, on yıl boyunca karavan üretim hacimlerinde önemli artışlara imkan verdi.

1998

90'ların sonlarında, hemen doğumuzdaki boş arazi satışa çıkarıldı ve yeni bir gövde yapı paneli laminasyon tesisine, genişletilmiş bir parça depo binasına ve bitmiş ürün sevkiyat alanına ev sahipliği yaptı.Yakın gelecekte fazladan boş alan olacağına dair bir işaret bulunmadığından Bailey, ana montaj hattının mekanizasyonuna yatırım yaparak gelecekteki büyümeyi sürdürmeye çalıştı.

2009

2009'da daha fazla arazi edinimi, fabrika gelişiminin bir sonraki aşamasını kolaylaştırarak, her zaman popüler olmuş çekme karavan serilerimize olan talep artışını karşılayabilmemize ve karavan pazarında genişleyen bir konuma sahip olmamıza olanak sağladı.

2016

2016 yılında cesur bir adımla, İngiltere karavan üretimini bir sonraki seviyeye taşımak için şu anda 14,5 dönümlük arazimizi tamamen yeniden geliştirme kararı aldık. Parça operasyonumuzu North Bristol'a ve büyük panel laminasyon tesisimizi North Somerset'e taşıyarak, inşaat çalışmalarının başlaması için hazırlandık. Bir yıl sonra, karavan ve motokaravanlarımızı tek bir çatı altında üretmek için gereken binlerce bileşeni barındıran, amaca uygun olarak inşa edilmiş bir ikmal merkezinin inşası ile programın ilk aşaması tamamlandı.