Müşteri memnuniyeti için daha fazla ne yapabiliriz?

Her şey basit bir soruyla başladı: "Daha iyi bir yolu var mı?" Alu-Tech gelip her şeyi değiştirene kadar karavan tasarımı ve yapımı 30 yılı aşkın bir süredir çok fazla ilerlememişti.
Alu-Tech, Gövde paneli yapımına tamamen yeni bir yaklaşımdır. Gövde panellerini birbirine kenetlemek için benzersiz bir şekilde kenetlenen alüminyum iskelet kullanan Bailey, diğer teknolojilerden çok daha sağlam ve dayanıklı bir gövde yarattı.

Üst gövde panellerinde ahşap içermeyen bileşenlerin kullanılması, dış bağlantı ve sabitleme noktalarının sayısındaki önemli azalma çok daha etkin bir koruma sağladı. 

Darbeye dayanıklı CTP (Cam Takviyeli Poliester)'e gizlenmiş daha kalın, daha iyi yalıtımlı paneller, gerçek dört mevsim performansı için gövde panelinin termal performansını büyük ölçüde iyileştirir ve bütün bunları, ağırlık veya maliyette bir artış olmadan yapar. 

Göründüğü üzere, daha iyi bir yolu var.
Alu-Tech nedir?
Gerçek bir tasarım yeniliği sağlayan Alu-Tech, kayıtlı beş yeni patenti olan ve müşterilerimize gerçek ve somut fiyat avantajları sağlayan bir yapı sistemidir.

Sonuç olarak, Bailey karavanları piyasadaki en iyi tasarlanmış ve teknik olarak en gelişmiş ürünlerden bazılarıdır ve müşterileri tüm yıl boyunca emniyette ve güvende tutmak için her türlü unsura karşı daha fazla koruma sağlamaktadır.
 
Tekrar tekrar test ettik 
Alu-Tech araç yapımında iki yıl boyunca, tasarımın her yönünün kapsamlı bir şekilde değerlendirildiğinden emin olmak için soğuk oda muayenesi gibi sürekli bir dizi hızlandırılmış ömür ve yapısal çarpışma testlerine (yalnızca motokaravanlar) tabi tutuyoruz.

Bugüne kadar 65.000'den fazla Bailey araç bu çığır açan teknoloji kullanılarak üretildi ve şu anda tüm dünyada beğenilerek kullanılıyor.

En muhteşem testlerimizden biri, hem test ekibini hem de test aracını içeren Güç Denemesi testidir . Alu-Tech gövde panelinin üstün performansının bir gösterimini görmek için videoyu izleyin.

Lütfen dikkat: Bu test yapılırken Sağlık ve Güvenlik gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı kalınmıştır. Araç sahiplerinin hiçbir koşulda karavanlarının üzerine çıkmaları veya çatıda yürümeleri tavsiye edilmez.

 
Termal Performans
 
Üstün kalitede polistiren ve  soğuk noktalarda ek yerel izolasyon içeren daha kalın, tam lamine gövde panellerinin kullanımı karavanımızın termal özelliklerini büyük ölçüde geliştirmiştir.

Sonuç olarak, Alu-Tech yapı sistemimiz kullanılarak inşa edilen tüm karavan ve motokaravanlar en yüksek ısı yalıtımı sınıflandırmasına (EN1645-I ve EN1646-I için Sınıf III) ulaşmıştır. Sizi kışın sıcak, yazın serin tutmanın yanı sıra aracınızı daha ekonomik hale getirmektedir Bailey Karavanları ile Kutup Maceramız
 
Yapısal Bütünlük

Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve yapısal olarak sağlam kalmasını sağlamak için tasarlanan Alu-Tech gövde paneli, dayanıklılıkta yeni standartlar belirlemektedir.

Dış bağlantıların ve sabitleme noktalarının sayısını % 90 oranında azaltan iç içe geçmiş bir alüminyum iskeletten başlayarak, potansiyel su giriş noktalarının sayısını azaltmak ve böylece koruyucu gövde panellerinin bütünlüğünü iyileştirmek için akla gelebilecek her türlü çaba gösterilmektedir. Yan ve tavan panellerindeki ahşap elemanların kompozit plastik iç iskelet ve iç ve dış CTP duvar kaplamaları ile değiştirilmesi aracın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Tamamen lamine edilmiş gövde panellerinin bir arada kullanılması, yalnızca termal performansı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda karavan ve motokaravanlarımızı günümüzün en sağlam seyahat araçlarından biri haline getirmek için genel yapının gücünü ve dayanıklılığını da artırır. Bailey karavanları Avustralya taşrasını geçiyor
 
 
Alu-Tech'in Özellikleri ve Faydaları

Darbelere dayanıklı bir CTP kaplama ile kaplanmış daha kalın, tamamen lamine gövde panellerinin kullanımı
  • Dış unsurlara karşı daha fazla koruma sağlayan artırılmış güç ve dayanıklılık
  • Tüm yıl boyunca tatil yapmayı mümkün kılan geliştirilmiş ısı yalıtım özellikleri


İç bağlantılarla birbirine kenetlenen alüminyum ekstrüzyon iskeleti 
  • Dış unsurlara karşı daha fazla koruma sağlayan artırılmış güç ve dayanıklılık
  • Gövde panelinin genel bütünlüğünü iyileştirmek için potansiyel su geçirme noktalarının sayısını en aza indirme


Ahşap içermeyen kompozit plastik iç iskelet ve CTP duvar kaplamalı üst gövde panelleri
  • Olası herhangi bir su girişinin neden olabileceği etkiyi sınırlandırarak geliştirilmiş dayanıklılık


Daha dengeli bir ağırlık dağılımına sahip hafif gövde
  • Daha hafif karavan ve motokaravanlar ile potansiyel çekici araç ve lisans kısıtlama sorunlarını minimize etmek ve geniş bir kullanıcı yelpazesi erişimi sağlamak
  • Daha güvenli sürüş ve çekme için daha fazla denge ve iyileştirilmiş yol tutuşu


Maliyetsiz tasarım teknolojisi
  • Ekstra maliyet olmaksızın tüm dünyada temin edilebilen ileri teknoloji


Eksiksiz Bir Paket

Bu avantajlara sahip olmanın herhangi bir maliyet ve ekstra ağırlık olmadan elde edildiğini düşündüğünüzde, Alu-Tech yapı sisteminin neden bu kadar benzersiz olduğunu görmeye başlayabilirsiniz.